دانلودها

دانلود ها

دانلود ها

دانلود ها

دانلود ها

دانلود ها

دانلود ها

حضور شرکت پاکروپارت در نمایشگاه آگروفود ۱۳۹۸

حضور شرکت پاکروپارت در نمایشگاه آگروفود ۱۳۹۸

      حضور گسترده مدیران صنعت غذا و لبنیات کشور در غرفه شرکت پاکروپارت در نمایشگاه آگرفود ۱۳۹۸ که در تاریخ ۹۸/۳/۲۸ لغایت ۹۸/۳/۳۱ برگزار شد، نوید آن را

حضور شرکت پاکروپارت در نمایشگاه آگروفود ۱۳۹۷

حضور شرکت پاکروپارت در نمایشگاه آگروفود ۱۳۹۷

    نمایشگاه آگروفود ۱۳۹۷ در تاریخ ۹۷/۴/۸ لغایت ۹۷/۴/۱۱ در تهران برگزار شد. شرکت پاکروپارت با هدف ارتباط بیشتر با مشتریان خود و آشنایی بیشتر مدیران صنعت غذا و

برگزاری سمینار تخصصی شرکت پاکروپارت

برگزاری سمینار تخصصی شرکت پاکروپارت

    سمینار تخصصی شرکت پاکروپارت با عنوان CIP Validation (صحه گذاری بر عملیات CIP) در تاریخ ۹۶/۱۰/۷ در محل همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار

برگزاری دوره های آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی

    شرکت پاکروپارت در سال ۱۳۹۶ تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی در حوزه ی شستشو، گندزدایی و ضدعفونی و به طور کلی ارتقاء سطح بهداشت کارخانجات صنایع غذایی

رونمایی از وب سایت جدید

رونمایی از وب سایت جدید

وب سایت جدید شرکت پاکروپارت در سال ۱۳۹۷ طراحی و در سال ۱۳۹۸ به منظور دسترسی به اطلاعات مورد نیاز شرکت رونمایی گردید. در وب سایت جدید، تمامی محصولات این

خدمات

علاوه بر تولید و عرضه محصولات شوینده و ضدعفونی کننده تخصصی و رفع مشکلات صنایع مختلف با استفاده از این محصولات، ما خدمات متفاوت و متنوعی را در زمینه به کارگیری راه حل های نوین شستشو و گندزدایی با هدف کاهش بهای تمام شده بهداشتی کردن خطوط تولید صنایع غذایی و لبنی و جلوگیری از مصرف بی رویه حامل های انرژی بویژه آب ارائه می نماییم. همچنین خدمات آموزشی تخصصی با عناوین متنوع کاربردی و ارائه مشاوره از دیگر خدمات شرکت پاکروپارت می باشد.

مدیران

نام سمت خط داخلی ایمیل
محمد محمدی رئیس هیئت مدیره – مدیر تحقیق و توسعه Mohamadi@pakropart.com
حسین ساداتیان مقدم مدیرعامل Sadatian@pakropart.com
حمید عزت پناه مشاور فنی – استاد تمام دانشگاه – مدرس واحد آموزش Ezzatpanah@pakropart.com
مژگان حیدرپور مشاور فنی – مدرس واحد آموزش Heidarpour@pakropart.com
علی محمدی
مسئول فنی A.mohamadi@pakropart.com
فرنوش لواف پور مدیر کنترل کیفیت – متخصص فرایند تحقیق و توسعه ۷۰۵ Lawafpoor@pakropart.com
هنگامه صادقی مسئول فنی ۷۱۲ Sadeghi@pakropart.com
مهران صادقی مدیر دپارتمان دام و طیور ۷۵۲ Sadeghishad@pakropart.com
نفیسه حسینی مدیر عملیاتی بازاریابی و فروش ۷۵۴ Hosseini@pakropart.com
پرستو رحیم زاده مدیر عملیاتی مهندسی فروش ۷۲۳ Rahimzadeh@pakropart.com