هویت سازمانی

شرکت پاکروپارت با هدف ایجاد یک موسسه تحقیقاتی و تولیدی قدرتمند در انجام پروژه های شیمیایی در سال ۱۳۸۳ به ثبت رسیده و در حال حاضر بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات شوینده و ضدعفونی کننده از حیث تولید تعداد محصولات تخصصی و داشتن سبد کالایی متنوع در ایران می باشد.

این شرکت با استفاده از کارشناسان متخصص توانسته است نسل نوینی از شوینده ها و ضدعفونی کننده های تخصصی را برای صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی و لبنی، دام و طیور، اماکن بهداشتی و بیمارستانی، داروسازی و مصارف عمومی تولید نموده و در رسیدن به این گام مهم برای برخی از محصولات، موفق به اخذ ثبت اختراع از اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی گردیده است. این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن و همچنین پرووانه ساخت محصولات از معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و سازمان دامپزشکی می باشد.

محصولات این شرکت با نامهای تجاری دتوسپت، وین اکساید، سانی سپت و اسکراسپت در صنایع مختلف و در شرکت های بزرگ و معتبری طی سالیان متمادی در حال استفاده است.

ماموریت ها

شرکت دانش محور پاکروپارت با ارایه راه‌حل‌های نوین و فن‌آورانه بر مبنای تحقیقات کاربردی برای حل مسایل سلامت و بهداشت جامعه از طریق تولید خلاقانه محصولات شوینده و ضدعفونی کننده‌های تخصصی فعالیت می نماید. شرکت پاکروپارت مجصولات خود را در صنایع غذایی، پزشکی، دام و طیور و مصارف عموم در تمام کشور عرضه می نماید و ورود به بازارهای خارجی را در اولویت برنامه ریزی های خود قرار داده است.

ما با تکیه بر دانش فنی و نیروی انسانی متخصص با ارایه مشاوره‌های علمی- کاربردی در جهت بالا بردن خشنودی مشتریان  به رشدی پایدار دست خواهیم یافت.

هر چند که بقاء و رشد و سودآوری در این شرکت به عنوان یک اصل می باشد ولی ما به اصول حرفه ای و اخلاقی رقابت و همچنین تولیدی با کمترین آسیب زیست محیطی، معتقدیم.

ما این مسئولیت را احساس می کنیم که نسبت به ارتقاء سطح زندگی کارکنان خود کوشا باشیم

چشم انداز

مشتریان

تضمین منافع مشتریان از محورهای اصلی فعالیت‌های ما است و این‌کار را فراتر از ارایه محصولات متمایز و با کیفیت برای آن‌ها انجام خواهیم‌داد. ما مشتریان تراز اول خود را برای رسیدن به توسعه پایدار و دستیابی به اهداف کیفی، بهداشتی‌ و بهبود عملکرد شان، از طریق ارایه راه‌حل‌های نوین و تولید محصولات فن‌آورانه، کمک و حمایت خواهیم کرد.

کارکنان

ما با به‌کارگیری افراد متخصص و با تجربه، تیم‌ها قدرتمند اجرایی را تشکیل می‌دهیم و با مشارکت دادن کلیه اعضا در سیاست‌گذاری‌ها، احساس مسئولیت‌پذیری را در آن‌ها تقویت می‌کنیم. ما با ایجاد بستری مناسب برای افزایش مهارت‌ها، امکان توسعه و ارتقاء شغلی کارکنان را درجهت انجام ماموریت‌های‌شان فراهم کرده و همواره برای رسیدن به رفاه و آسایش در کار و زندگی، از آن‌ها مراقبت می‌کنیم.

سودآوری

ما به‌دنبال ایجاد ارزش به واسطه تامین نیازهای مشتریان هستیم و می‌دانیم که کسب و کار ما با سود حاصل از درآمد، پایدار خواهد ماند و توسعه می‌یابد و ما برای سودآور بودن نیاز به مشتریان خشنود داریم. ما رضایتمندی مشتریان خود را از طریق برقراری ارتباط دوسویه مستمر و ارزشمند با تامین و حفظ منافع مشترک، جلب می‌کنیم.

جامعه و محیط زیست

ماپیامدهای اجتماعی، زیست محیطی حاصل از فعالیت‌های خود را در نظر می‌گیریم و به قوانین مربوطه پایبنیدم زیرا پایبندی به قوانین مربوطه را کار درستی می‌دانیم و از انجام آن حس خوبی خواهیم‌داشت.

تنوع بازار و محصولات

ما همواره در تلاشیم تا برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، راه‌حل‌های کلیدی و برنامه‌های کاربردی ارایه دهیم تا با کمک تولیدات محصولات شوینده و ضدعفونی‌کننده اختصاصی و ممتاز، بتوانیم برای مسایل بهداشتی کنونی و آینده جامعه و صنایع بازارهای هدف، پاسخ متناسبی داشته‌باشیم.

واحد بازاریابی و فروش شرکت ما طی … سال آینده متشکل از چهار بخش برای پاسخگویی به نیازهای بهداشتی بازارها در صنایع مختلف غذایی، دامپزشکی، پزشکی و بازار مصارف عمومی و نیز یک واحد تحت عنوان فن‌آوری‌های برتر، برای پیش‌بینی نیازهای آینده مشتریان، خواهد بود.

نحوه حضور و جایگاه ما در بازار و نزد مشتریان و نزد رقبا

ما می‌خواهیم‌ نزد مشتریان در بازارهای تحت پوشش خود، به‌عنوان ارایه دهنده راه‌حل‌های کاربردی شناخته شویم و در انتخاب محصولات بهداشتی، نخستین اولویت آن‌ها باشیم؛ زیرا ما همواره منافع ارزشی مشتریان را مدنظر قرار می‌دهیم و در راستای رهبری بازارهای هدف، با تکمیل سبد کالایی در زمینه مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده و نیز ارایه خدمات پشتیبانی، تا … سال آینده تعیین کننده اصلی بازار‌ خواهیم بود و بگونه‌ای رفتار خواهیم کرد که رقبا از ما به‌عنوان یک رقیب تراز اول، قابل احترام و قدرتمند یاد کنند.

 

قلمرو فعالیت و توسعه فعالیت‌ها

ما می‌خواهیم با انتخاب مشتریان تراز اول و تامین نیازهای ایشان به‌‌طوری‌که در هر سال محصولات با فن‌آوری بالا و نوآوری در خدمات را شاهد باشند، در محدوده داخل کشور به سهم بیش از ۵۰درصد بازار برسیم و به‌واسطه مذاکره با رقبای خارجی در تبادل علمی و انتقال تکنولوژی و انجام پروژه‌های پژوهشی و تجاری مشترک و نیز ثبت اختراع جهانی، در مسیر توسعه مستمر محصولات و خدمات براساس فرصت‌های پیش‌رو و با تکیه بر توانمندی منابع انسانی، مالی و فن‌آوری خود، در محدوده قلمرو بازار سایر کشورها نیز وارد شویم.

ارزش ها