سمینار تخصصی شرکت پاکروپارت با عنوان CIP Validation (صحه گذاری بر عملیات CIP) در تاریخ ۹۶/۱۰/۷ در محل همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد. در این سمینار یک روزه، به دعوت شرکت پاکروپارت، ۱۲۰ نفراز مدیران ارشد ۶۰ شرکت صنایع لبنی و غذایی ایران حضور داشتند. هدف از برگزاری این سمینار، ارتقاء  سطح علمی مدیران در خصوص عملیات شستشو و ضدعفونی و پایش آن ها در حوزه صنایع غذایی و لبنی بود.

در این سمینار با سخنرانی آقای مهندس ساداتیان، مدیرعامل شرکت پاکروپارت آغاز گردید و در ادامه آقای دکتر حمید عزت پناه (دکتری علوم و صنایع غذایی و استاد دانشگاه علوم و تحقیقات ایران) و خانم مهندس حیدرپور (کارشناس ارشد میکروبیولوژی) به ایراد سخنرانی در خصوص صحه گذاری CIP از نگاه صنایع غذایی و میکروبیولوژی طی یک دوره آموزشی پرداختند.

در ادامه با حضور مهندس محمدی، رئیس هیأت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه شرکت پاکروپارت جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و ایشان پاسخگوی سؤالات فنی و تخصصی مهمانان محترم بودند.

این سمینار در پایان با قرعه کشی و اعطای جوایز نفیس به شرکت کنندگانی که پاسخ درستی به سؤالات مطرح شده از مطالب آموزشی سمینار دادند، به اتمام رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *